_

O kapele Like Fool


Sestava 2011

Hodonínská Foolcoreová hudební partička LIKE FOOL vznikla na jaře roku 1995. V roce 1996 vzniká první demo Everybody’s Like Fool a rok nato je na světě další demokazeta s názvem Prepare For All. V roce 1998 kromě množství koncertů dostáváme nabídku předskakovat na česko-slovenském turné finským WALTARI, které úspěšně proběhlo začátkem roku 1999. Do konce roku ještě natáčíme třískladbové demo Král lží (první nahrávka v rodném jazyce). V květnu 2000 vzniká první CD počin Kibernetyk Folck.


V roce 2002 po vátězství v soutěži klubu Modrá vopice objíždíme česká a moravská města společně s Kashmir 9:41 a Fourth Face. V závěru roku ještě natáčíme druhé CD Nekontrolujem sebe, ni tvé já. Následující rok se účastníme společně s dalšíma partičkama sňůry koncertů s názvem All Metal Tour po celé Moravě. V lednu 2005 natáčíme třetí CD Pusťte nás dál a následuje Elysion Trip Tour 2005. V soutěži Česká rocková liga obsazujeme 3. místo.V roce 2006 využíváme šance zúčastnit se části koncertů na turné Arakain. V tomtéž roce se (z)vrací za mikrofóóón po dvouleté pauze S.L.A.K.H. a v průběhu opětovného plenění českých pódií se pracuje na nových ploužácích. Je tu rok 2008 a s ním i CD S.M.R.T. XXXIII (Skupina Mladých Rockových Talentů s věkovým průměrem 33 let). Rok 2010- zveme do Hodonína pár zpřátelených kapel a móóóóóóóóóónstrkoncertem slavíme 15-é narozeniny.
2011- natáčíme u Píly 4 nové songy (+ Sojka 4) a spolu se třemi videoklipy je umístňujeme na MultiEP Veteran Foolklór.

2012- další rok koncertování zakončujeme třešničkou a to jako jediná předkapela slavných amerických ANTHRAX

pokračujeme dál a v březnu 2013 pořádáme oslavu našich osmnáctin (neuvěřitelné), na kterou zveme Psychic (Sk) a řezníky SHAARK

Poslední člen grůpy je těhotný a vzápětí rodí !!! Od této chvíle smí všech pět členů užívat titul TÁTA (Slakh 2x, Sep 2x, Mendes 2x, Kulas 1x a Hill 1x – zatím). Opět je připraveno dost koncíků a vehementně se maká na nových věcech pro novou desku.